Pietní vzpomínka na poručíka Virgil Paul Kirkhama

Pietní vzpomínka na poručíka Virgil Paul KirkhamaVzpomínka na amerického letce, který zahynul v Zadní hoře

2. 5. 2016 Zobrazit více

Turnaj v mariáši 2016

Turnaj v mariáši 2016vyznavači nejpopulárnější hospodské karetní hry se sešli v Újezdě

4. 4. 2016 Zobrazit více

Zahrádkářská přednáška

Obecní úřad připiravil pro zahrádkáře besedu

22. 2. 2016 Zobrazit více

Vzpomínka na Jana Sladkého Kozinu

Delegace z Újezda jela v sobotu 28.11.2015 uctít památku J.S.Koziny

30. 11. 2015 Zobrazit více

Kotlíkové dotace

dovolte nám, abychom Vás touto cestou informovali o problematice kotlíkových dotací v Plzeňském kraji v nadcházejícím období.

Plzeňský kraj v současné době podal žádost o podporu z Operačního programu Životní prostředí prostřednictvím takzvané „kotlíkové výzvy“. Po vydání rozhodnutí o poskytnutí podpory obdrží Plzeňský kraj finanční prostředky ve výši 231 miliónu Kč, které následně v průběhu dvou vyhlášených výzev hodlá přerozdělit mezi jednotlivé žadatele, obyvatele Plzeňského kraje.

Předpokládaný termín vyhlášení první výzvy bude pravděpodobně

v prosinci 2015, příjem žádostí od občanů pak v průběhu ledna 2016.

Veškeré informace k této problematice včetně kontaktů jsou zveřejněny na webových stránkách Plzeňského kraje viz odkazhttp://www.plzensky-kraj.cz/cs/clanek/kotlikove-dotace-v-plzenskem-kraji-2015-2018.

Cílem celého dotačního programu je zlepšení situace v oblasti ovzduší v každém konkrétním městě či obci.

V této souvislosti bychom rádi požádali obecní úřad o spolupráci, která by spočívala především v poskytování informací a propagačních materiálů obyvatelům Vaší obce, které Vám na základě zájmu dodáme. Taktéž bychom Vás rádi požádali o případnou pomoc těm obyvatelům, kteří nemají přístup k internetu, při podání elektronické žádosti na Vašem obecním úřadu. Zároveň byste mohli vytipovat problémové lokální zdroje, na jejichž majitele by bylo vhodné pozitivně působit, aby přistoupili k jejich výměně.

Vážení občané s  ohledem na výše uvedené si Vás dovoluji požádat o poskytnutí reakce, zda máte zájem o spolupráci v této oblasti, zda byste přivítali případný seminář k této problematice nebo proškolení v oblasti podávání elektronických žádostí prostřednictvím elektronické aplikace e-dotace. Pokud byste měli dotaz na cokoliv jiného v problematice kotlíkových dotací, neváhejte se na nás obrátit.

Kontaktní osobou je Ing. Jana Němečková a Ing. Hana Peřinová,

e-mail:jana.nemeckova@plzensky-kraj.cz,hana.perinova@plzensky-kraj.cz.

nebo Váš obecní úřad.

Děkuji,