Zahrádkářská beseda

Obecní úřad pořádá besedu o práci na zahrádce

21. 1. 2019 Zobrazit více

Novoroční pochod

Tradiční pochod na zahájení roku

21. 12. 2018 Zobrazit více

Rozsvícení vánočního stromu v Újezdě

Rozsvícení vánočního stromu v ÚjezděObecní úřad připravil rozsvícení vánočního stromu

3. 12. 2018 Zobrazit více

Příprava na rozsvěcení vánočního stromu

Děti budou připravovat vystoupení

14. 11. 2018 Zobrazit více

Setkání s důchodci

Obecní úřad pořádá setkání s důchodci

1. 11. 2018 Zobrazit více

Oslavy 140. výročí založení SDH Újezd

Hasiči z Újezda oslavili v sobotu 8.9.2018 140. výročí od založení hasičského sboru v obci. Od 14,00 hodin se u Kulturního domu scházeli účastníci oslav nejen v hasičských uniformách, ale i v chodských krojích. Sešlo se více než 300 účastníků a z toho bylo více než 50 v krojích. Podpořit přišli újezdské hasiče i okolní sbory a přátele z SDH Pečky a z Ketzbachu ze SRN. V 15. 00 hodin vyšel od Kulturního domu početný průvod, aby po průchodu obcí položil věnec u pomníku padlých občanů obce ve světových válkách. Po státní hymně přešel průvod do sálu Kulturního domu, kde následovala slavnostní schůze s oceněním nejaktivnějších sborů. Závěr oslav proběhl při zábavě, kterou zpočátku obstarala Dechová hudba Domažličanka a skupina Lexikon. V průběho oslav bylo možno shlednout hasičskou techniku. Od první hasičské stříkačky, kterou obec Újezd zakoupila v roce 1976, až po nové čtyřkolky které používají hasiči z Domažlic a Folmavy.

Foto z akce naleznete v menu-fotografie.

4. 9. 2018 Zobrazit méně

Společenské organizace v obci pořádají Dětský den.

28. 5. 2018 Zobrazit více

Prvomájový průvod v Újezdě

Po deseti letech se v Újezdě uskuteční prvomájový průvod

2. 5. 2018 Zobrazit více