Výročí narození Jana Sladkého Koziny

dětské nocování

9. 7. 2014 Zobrazit více

Rybářské závody

Obecní úřad v Újezdě uspořádal rybářské závody

16. 6. 2014 Zobrazit více

Hasičská okrsková soutěž v Havlovicích

Hasičská okrsková soutěž v HavlovicíchNaše družstva se zúčastnila okrskové soutěže

30. 5. 2014 Zobrazit více

Společenské organizace za finnanční podpory Obce připravují Dětský den

19. 5. 2014 Zobrazit více

Prvomájový průvod v Petrovicích

V Petrovicích organizují prvomájový průvod

30. 4. 2014 Zobrazit více

30. dubna v Újezdě vzpimínali na Virgil Paul Kirkhama - stíhacího pilota americké armády, který zahynul při plnění poslední bojové letecké akci americké armády v Čechách. Pietní vzpomínky, která začala v 15.00 hodin před budovou Obecního úřadu, se zůčastnil bratr pilota Marion s manželkou. Přijeli přátele z Indian heat clubu Plzeň a další příznivci a přátele, kteří zachovávají tradice americké armády.

Na druhou část pietní vzpomínky, která začínala v 17.00 hodin v Zadní Hoře, přijel přímo z letiště Charles H. Noble, syn plukovníka Charlese Nobla, velitele bojového uskupení B 16 obrněné divize, která jako jedna z prvních osvobozovala Plzeň. Pana nobla ještě doprovázel jeho syn a vnučka.

Obě části pietní vzpomínky se uskutečnily za velké účasti občanů a to jak domácích tak i přespolních. Nemohla chybět paní Zdena Sládková, která pečovala o pomníček v lese.

Fotky z celé akce najdete ve fotografiích

28. 4. 2014 Zobrazit méně