V Petrovicích proběhla oslava masopustu

Oslava masopustu v ÚjezděTJ Sokol Újezd zorganizovala oslavu masopustu

3. 3. 2014 Zobrazit více

Turnaj v mariáši

V sobotu 1.2.2014 se v hostinci na Stříbrnce v Újezdě uskutečnil již XII. ročník turnaje ve voleném mariáši. Připravili jej místní přátelé mariáše s podporou obce a místních spolků. Tentokrát se sešlo 19 hráčů, kteří si to spolu rozdali ve čtyřech kolech. Po pětihodinovém klání si všichni pochutnali na guláši a pak si s očekáváním vyslechli vyhlášení výsledků. Vítězem letošního ročníku se stal Václav Císler z Domažlic, druhý byl místní karbaník Václav Chmelík a na třetím místě skončil Josef Ledvina z Chodova. Ošidnost karetní hry se projevila u loňského vítěze Jana Skovajsy, na něhož letos zbylo předposlední místo. Někdo bral výsledky víc vážně, někdo méně, ale všichni byli spokojeni, že si dobře zahráli. Některým ale i po dlouhém maratónu ještě svrběla ruka, a tak pokračovali až do pozdních nočních hodin. Příští rok si mohou dát repete.

mariáš

maráš

maiáš

maráš

maiáš

mariáš

3. 2. 2014 Zobrazit méně

Výroční valná hromada SDH Petrovice

Hasiči v Petrovicích budou hodnotit svoji činnost

7. 1. 2014 Zobrazit více

Výroční valná hromada SDH ÚjezdHasiči v Újezdě budou hodnotit svoji činnost v roce 2013

30. 12. 2013 Zobrazit více

Rozsvícení vánočního stromku v Újezdě

Rozsvícení vánočního stromku v ÚjezděZačátek adventu rozsvícením vánočního stromku

2. 12. 2013 Zobrazit více

Vítání nových občanů Újezda a Petrovic

16. 9. 2013 Zobrazit více

Odhalení desky Ulice Kozí prd

Obyvatele prdu si nainstalovali ceduli s označením ulice

15. 7. 2013 Zobrazit více

Pietní vzpomínka na amerického letceObec Újezd pořádala pietní vzpomínku na V.P.Kirkhama

2. 5. 2013 Zobrazit více

Drkání v Petrovicích

Petrovické děti opět drkaly.

2. 4. 2013 Zobrazit více